microinf

Micro Instruments AP

ul. Drzymały 13
30-136 Kraków
Polska

tel: +48 12 636 38 38
kom: +48 601 48 50 61
fax: +48 12 636 38 38
e-mail: biuro@microins.krakow.pl

Polarymetr

Polarymetr jest specjalistycznym przyrządem optycznym, którego główne przeznaczenie stanowi określenie skręcalności substancji aktywnych optycznie oraz pomiar stężenia roztworów tych substancji. Polarymetr sprawdza się również w określaniu składu mieszanin enancjomerów oraz zawartości cukru. Firma Micro Instruments AP w swojej zróżnicowanej i kompleksowej ofercie specjalistycznej aparatury medycznej wiodących światowych marek, posiada między innymi polarymetr.

Nasza ponad 20-letnia obecność na rynku jest wyrazem sprawnej i owocnej działalności, którą podpiera nasza specjalistyczna wiedza oraz wielkie doświadczenie. Zajmujemy się nie tylko dystrybucją profesjonalnych urządzeń pomiarowych i mikroskopowych, ale również ich przeglądem i naprawą. W zakresie asortymentu składającego się na naszą ofertę współpracujemy z najlepszymi i najstarszymi producentami urządzeń optycznych, oferując aparaturę (w tym polarymetr) najwyższej jakości, wyprodukowaną zgodnie z parametrami najnowszej technologii oraz spełniającą surowe wymagania światowych norm bezpieczeństwa. Nasza aktualna propozycja obejmuje polarymetr kołowy Polaris, który charakteryzuje się doskonałymi parametrami technologicznymi.

W ramach prowadzonej działalności oferujemy natychmiastową reakcję serwisową obejmującą naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, konserwacje, remonty aparatury optycznej oraz wymianę zużytych elementów i uzupełnienia niezbędnymi akcesoriami. Gwarantujemy pełną kompetencję, fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Zapraszamy do współpracy!

Wróć