microinf

Micro Instruments AP

ul. Drzymały 13
30-136 Kraków
Polska

tel: +48 12 636 38 38
kom: +48 601 48 50 61
fax: +48 12 636 38 38
e-mail: biuro@microins.krakow.pl

Mikroskop

Micro Instruments AP to firma z ponad 20. letnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji, przeglądów i napraw specjalistycznej aparatury optycznej. Dbamy o to, by w naszym asortymencie nie zabrakło najnowocześniejszych rozwiązań najwyższej jakości, dlatego stale uaktualniamy ofertę. Współpracujemy z najlepszymi i najstarszymi producentami urządzeń optycznych, oferując aparaturę wyprodukowaną zgodnie z parametrami najnowszej technologii oraz spełniającą surowe wymagania światowych norm bezpieczeństwa. Nasza bogata oferta obejmuje między innymi mikroskop w wielu wariantach, wiodących światowych marek.

Każdy mikroskop zakupiony za naszym pośrednictwem objęty jest przedłużoną opieką gwarancyjną. W aktualnym katalogu produktów Micro Instruments AP znajdą Państwo między innymi:
mikroskop asystencki (między innymi Nikon);
mikroskop cyfrowy Motic z kamerą analogową lub cyfrową oraz bezpośrednim podłączeniem do komputera lub monitora telewizyjnego. Z opcją dyskusji internetowych na temat obserwowanego obrazu;
mikroskop specjalistyczny dla konserwacji zabytków i kryminalistyki;
mikroskop fluorescencyjny (m.in. Nikon i Motic);
mikroskop inspekcyjny (m.in. Meiji Techno);
mikroskop jubilerski (m.in. Meiji Techno i Motic);
mikroskop metalograficzny i odwrócony (m.in. Nikon i Motic);
mikroskop operacyjny (laryngologiczny i stomatologiczny);
mikroskop polaryzacyjny i stereoskopowy (m.in. Nikon);
mikroskop szkolny i warsztatowy (pomiarowy).

Zapewniamy najwyższą jakość produktów i usług. Ze szczegółową ofertą Micro Instruments AP mogą się Państwo zapoznać na głównej stronie naszego serwisu. Zapraszamy do współpracy!

Wróć