microinf

Micro Instruments AP

ul. Drzymały 13
30-136 Kraków
Polska

tel: +48 12 636 38 38
kom: +48 601 48 50 61
fax: +48 12 636 38 38
e-mail: biuro@microins.krakow.pl

Micro Instruments AP > Oferujemy > Kapilaroskop

Kapilaroskop

Kapilaroskop to urządzenie medyczne, które okazuje się niezwykle pomocne w nieinwazyjnej metodzie diagnostycznej, która polega na ocenie krążenia krwi w bardzo małych naczyniach w obrębie skóry i błon śluzowych. Kapilaroskop pozwala na uzyskanie natychmiastowych i w pełni rzetelnych wyników tego rodzaju badania. Jest to sprzęt wykorzystywany głównie w reumatologii.

Firma Micro Instruments AP, jako dystrybutor oraz serwisant profesjonalnej aparatury optycznej wiodących światowych marek, oferuje najwyższej jakości kapilaroskop w wielu wariantach. Wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam na świadczenie usług w pełni satysfakcjonujących dla Klientów oraz efektywny dobór sprzętu wchodzącego w skład naszej oferty. Aktualnie mamy Państwu do zaoferowania:
kapilaroskop typu SM, ze 100. krotnym powiększeniem, nasadą binokularną, statywem płaskim do światła odbitego oraz opcjonalnie wyposażeniem do foto i video;
kapilaroskop typu MZ;
kapilaroskop RZ Meiji Techno (Japonia) oraz Nikon SMZ 800 (Japonia).

W ramach naszej propozycji oferujemy natychmiastową reakcję serwisową obejmującą naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, konserwacje, remonty aparatury optycznej oraz wymianę zużytych elementów i uzupełnienia niezbędnymi akcesoriami. Jesteśmy kompetentni, rzetelni i terminowi. Zapraszamy do współpracy!

Wróć